Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megéri a 3D-s...

Szerintetek megéri a 3D-s szempilla hosszabbítás?

Figyelt kérdés

Ha van ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalatotok, vagy információtok várom őket!:)

Előre is köszönöm a válaszolóknak!:)


2010. szept. 22. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát...Attól függ,hogy mekkora a szempillád...Az enyém pl hosszabb,mint amekkora szálakat felraknának!
2010. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Enyémek is hosszúak, de én inkább a dúsítás miatt szeretném, meg akkor spirál nélkül is szép lenne, meg természetesebb is mint a sima műszempilla.:) És nem utolsó sorban reggel is elégedettebb lennék magammal ha a barátomnál alszok. :)
2010. szept. 22. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak: Sztem kizárt, hogy hosszabb a sajátod, mint amit felraknak, nekem volt 3D-s műszempillám, de olyan hosszú senkinek nincs, az tuti! Amúgy megéri, csak azt hozzá kell tennem, hogy havonta legkésőbb tényleg járni kell töltetni és ha nem ugyanúgy esik le, elég bénán néz ki....szóval kicsit sok vele a kínlódás, mert nem dörzsölheted, nem mosogathatod úgy mint a sajátot, nagyon vigyázni kell rá, de nagyon durva hatása van az tuti! :)
2010. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted sok vele a macera?:( Neked mennyibe került a felrakás és a töltés kedves válaszoló? :)
2010. szept. 22. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
16 mm-es a leghosszabb szál...Nekem van akkora szempillám, mégha nem is hiszed...Még anno,mikor nem voltam tisztába a méretekkel, kérdeztem a kozmetikusomat az árakról, de azt mondta,hogy nekem felesleges, mert nem lesz hosszabb tőle, max sűrűbb, de a sajátom is sűrű, szóval...
2010. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!