Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj hosszabbítás céljából...

Haj hosszabbítás céljából milyen haj pakolást használtok?

Figyelt kérdés

Hullámos, váll alá érő hajam van. Törik a vége :S szeretném, ha gyorsabban nőne, ha nem lenne töredezett, ha szép selymes lenne. Milyen pakolás használtok? Miből mit tesztek bele, mennyi ideig hagyjátok fent, milyen gyakran alkalmazzátok?

És még egy kérdés, hogy miért van az hogy csak a hajam alja hullámosodik, és göndörödik? Tehát a fejtetőmön nem, de a nyakam fele egyre inkább. Mit csináljak vele, hogy mindenhol egyformán hullámosodjon?


2010. nov. 6. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
ricinusolajat,de előtte szabadulj meg a törött hajvégektől szerintem
2010. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

próbáld ki a házi tojássampont, úgy hogy rozmaring illóolajat teszel bele.

http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2010. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is törött a hajvégem a sok vasalástól.

Én SERICAL tejproteines hajpakolást használok, 1 literes kiszerelésbe van, finom illata van és fodrászcikkes üzletbe veszem és 1000ft alatt van az ára!

Meg méhpempős Loreal sampont használok,és a rossmanba kapható szintén 1000ft körüli TAB szilikonos hajvégápoló olajat használom még.

Meg revalidot szedtem és szinte csodát tett a hajammal!

21N

2010. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!