Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Nagyon tönkre ment a hajam és sajnos nem tudom hogy mitől. Töredezett, szálas, fénytelen és nagyon hullik. De a legzavaróbb az hogy NAGYON hamar zsírosodik. Egyik nap megmosom de már másnap zsíros. Nagyon kellemetlen ez az egész és nem tudom mitől lehet vagy hogy mit tudok ellene tenni. Nem vasaltam és nem göndörítettem gyakran. Egy hónapban max egyszer vasaltam de nem hiszem hogy ettől tönkre ment volna. Van ötletetek mit kezdhetnék a hajammal? Vagy hogy mitől lehet ez? Eszméletlenül kellemetlen szóval minél hamarabb szeretnék találni erre valamit.

16/L



2022. júl. 31. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ötletek: érzékeny a bőröd a samponra meg még amit a fejedre kensz, valamilyen táplálkozásbeli hiba, vitamintúladagolás, postcovid tünet, sok stressz. Nekem attól is hamarabb zsírosodik, ha hajszárító használata helyett hagyom, hogy magától száradjon meg. Okozhatja még betegség is, ha arra gondolsz, menj orvoshoz. Más panaszod nincs?
2022. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nincs semmi csak a hajam
2022. júl. 31. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az elsőnek igaza van.

Lehet még: rossz a samponod (a legtöbb ilyen sima olcsó bolti sampon nem takarítja meg rendesen a hajad) (amúgy samponokról beszélve, hányszor mosod meg a hajad egy mosás alatt? Illetve hova teszed a haj balzsamot, ha használsz?). Lehet hormonális probléma is. Sajnos nagyon hosszú a lista. Esetleg gondolkodj el, hogy ebből a listából szokott-e neked lenni:


* gyengeség és fáradékonyság, állandó fáradtságérzet;

* rossz közérzet, idegesség, ingerlékenység vagy álmatlanság, amely negatívan befolyásolja munkavégzést és a társas kapcsolatokat is;

* koncentrálóképesség csökkenése, hangulatingadozások;

* bőr szárazság, hajhullás,

* testsúlynövekedés, megfelelő táplálkozás vagy elegendő testmozgás mellett is;

* székrekedés,

* szívműködés lassulása,

* nemi funkciók felborulása (pl.: menzeszavar, nemi vágy csökkenése), vetélések

2022. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!