Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek merjek frufrut...

Szerintetek merjek frufrut vágatni (itthon)?

Figyelt kérdés
Még valamikor nagyon régen, évekkel ezelőtt volt frufrum, de valahogy meguntam akkoriban, és azóta nincs, már jó hosszúra meg is nőtt, mint a rendes hajam. Viszont arra gondoltam ideje újítani és lehet vágatnom kéne újra frufrut. Anyum azt mondta meg tudná csinálni, régen is ő vágta nekem, szerintetek meg merjem? Félek hogy mi lesz ha nem áll jól és megbánom.

2022. aug. 22. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt inkább fodrászra bíznám.
2022. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tele van a net olyan oldalakkal ahol feltoltesz magadrol osszeofgott haju kepet es kiprobalhatsz kepen uj hajakat pl frufrusat is
2022. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a fodrászra bíznám, utána pedig már te is tudod vágni magadnak rendszeresen, ha elkezd nőni. Azt már nem olyan könnyű elrontani.
2022. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!