Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros az arcom, hiába mosom...

Zsíros az arcom, hiába mosom meg, tisztítom 1-2 óra múlva újra előjön. Van valami módszer, hogy ne legyen ilyen? örökké ilyen marad?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen matt hatást adó "csodaszerek" ezek érnek valamit?

Használok bőrradírt (Balea for men), hetente 2x, néha 1x, pattanásom nincs sok, hál istennek azok elmúltak, néha azért akad 1-2, de a homlokom tiszta, mégis zsíros (orrom is) :(


valami csodafegyver van?


22/f


2010. szept. 24. 12:59
 1/9 anonim válasza:

Rendeltem az Avon-ból ilyen "Habzó arctisztító pattanásos bőrre"-t(Clearskin). És nekem is úgy ajánlották, ha a pattanást nm is tünteti el, de zsíros bőrt szépen rendbe hozza.

És tényleg!

Tök jó, azóta nm is zsíros a bőrőm. Már egy 2-3hónapja használom.(Y)

2010. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne használj alkoholos, erősen szárító dolgokat, tonikokat, nekem az zsírosítja. Próbáld ki pár napig sima baba, vagy kamillás szappannal mosni. Többet ér, mint bármelyik csodaszer.


24/N

2010. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

attól félek, hogy mindvégig ilyen marad a bőröm :(


próbálkozok akkor amiket írtatok, de... tökre zavar :(

2010. szept. 24. 14:48
 4/9 anonim válasza:

Ha természetes, akkor Körömvirág szappan is nagyon jó rá!

(első voltam)

2010. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akneroxid 5 v 10 de vigyázz mert fakítja a szőr színét!
2010. szept. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha azt írjátok hogy "jó rá" az azt jelenti, hogy eltünteti? soha többet nem lesz ilyen a bőröm? vagy mit takar végülis? én azt akarom, hogy sima normális legyen az arcom :(
2010. szept. 25. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekemis az a bajom h eléggé zsírós a bőröm és sok az apró miteszer.

Szoktam kúrákat végezni 2-3hetente és sokat javult a bőröm.

Először is gőzölni szoktam az arcom, ez kitágítja a pólusokat. Ezután egy habzó arc tisztitó utána langyos vizbe mártott vattapamacsokkal át törölgetem. (néha sárgás'koszos' a pamacs, ebből tudom h tisztul)

Ezután egy pakolás dikrekt miteszeres börre ennek rákell szárdnia majd langyos vízben eztis lemosom.

Szoktam radírozni így az elhalt bőr lejön. hidratáló olajba mártott vattával át törölgetem ebből nagyon kevés kell. végül egy kis hintőpor, ez szárítja és beszívja a maradék olajat stb..:D

2011. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi :) a probléma sajnos ma is fennáll azzal a kivétellel, hogy amióta van barátnőm, amikor Vele vagyok, már nincs baja a bőrömnek :D Amint nélküle vagyok mintha minden a régi lenne :\


:D


köszii

2011. aug. 8. 09:21
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor jó hatással van rád, nincsmiiiit ;D
2011. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!