Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattik. Segitseg. Mi a leghata...

Pattik. Segitseg. Mi a leghatasosabb pattanasok ellen?

Figyelt kérdés
Szaraz borom van,de megis pattanasos.mar tobb fajta kremet kiprobaltam,de mar nincs otletem...segitsetek!
2010. szept. 24. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél(igyál) élesztőt,1-2 nap alatt már nem is lesz pattanásod,csak ami addig is ott volt. :) De esetleg csinálhatsz belőle pakolást is.:) Bár jobb ha belülről hat,mert a körmöket és a hajat is erősíti,szebbé varázsolja.Nekem nagyon bevált,tök szép lett tőle a bőröm.:)


Elég megenned a negyedét,este vízben felhígítva,vagy reggel evés előtt.Azért ajánlom inkább hogy este edd meg mert kicsit felfúj és hát "gázok" szabadulhatnak fel belőled. X) Jahm és ha elkezded enni max olyan 2 hétig,aztán tarts kb 5 nap szünetet és megint elkezdheted fogyasztani. :)

XRáhelX

2010. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helia D gyógynövényes, alkohol lanolinmentes arckendő sárga csomagban 10db 339 volt. Nagyon jó, tele van gyógynövényekkel és hidratálja a bőrt. SZuper.
2010. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az élesztö az tényleg jot tesz,kis adagokban,naponta kb.2 honapig eszegetni.Szépen kitisztitja az arcot. Esetleg börgyogyász.
2010. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!