Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jó a nőknek ha csupaszak?

Miért jó a nőknek ha csupaszak?

Figyelt kérdés

A szőrös nők sokkal jobbak.

Ezt az igényesség szöveg csak ürügy.



2022. aug. 29. 21:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
Hogy nézne már ki szőrös lábbal? Nekem mint férfi, de szerintem mindenki így van vele hogy úgy szép ha nem szőrös a lába, keze.
2022. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen jobban érzem magamat úgy, hogy nem vagyok szőrös. Számomra így jó, az meg mindegy, hogy neked mi a vonzó
2022. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Könnyebben tisztán tudom magam tartani. És cikinek is érzem a kunkorodó szőrt. Hogy érezném jól magam úgy, hogy undorodom magamtól?
2022. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%
A szőrzet ronda, melegít, hullik, azonkívül a baktériumok melegágya. Engem nem zavar, ha más meghagyja magán, de nekem jogom van leszedni. Maradjon csak meg a pasikon.
2022. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
33%

Azért, mert egy átlagos nő természettől eleve szőrtelenebb, mint egy átlagos férfi, a szőrtelenítés pedig ezt a nemi különbséget hivatott még inkább hangsúlyozni (ha meg az átlagosnál szőrösebb a nő, akkor pláne fontos, hogy ne tűnjön túl férfiasnak a "bundája" miatt).

Emellett higiénés okai is vannak, a szőrtelen test manapság egyre inkább az igényesség, ápoltság fogalmával társul, annyira, hogy sok férfi is borotválja az egész testét, hogy ne tűnjön ősembernek.

2022. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
52%
Inkább csak igényes.
2022. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
Nekem erős, sötét színűek a szőrszálaim mindenhol, így könnyen észrevehető és engem nagyon zavar. Nem másért, hanem magamért csinálom, mert így érzem jól és igényesnek magam. Intim helyen pedig ha nem szőrtelenítek sokáig, kevésbé érzem tisztának és higiénikusnak, viszket is.
2022. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%
Amíg a melegek közel 50, a heteró férfiak közel 100 százaléka undorodik a szőrtől, addig NEM LESZ kereslet, illetve portéka errefelé. Különcöknek szokták ajánlani a Mars bolygót, egy próbát megér.
2022. aug. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%

Nekem így kényelmesebb.

(Frissen szőrtelenített lábak + frissen mosott ágynemű, legjobb érzés a világon. :D)

2022. aug. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
80%
ez azért minden nőre nem igaz, én pl. nem szőrtelenítek a karomon és a lábamon, egyszerűen azért mert elég minimális és szőke szőröm van :D van ahol viszont szoktam.
2022. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!