Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros típusú bőrre...

Nagyon zsíros típusú bőrre való Pattanás elleni krémek,nektek milyen márka vált be,amik megoldották a problémátokat,a pattanásokra gondolok?

Figyelt kérdés

Hála Istennek nem sok Pattanásom van,de viszont néha kijön egy-egy darab,ami nagyon "zavar",mert semmilyen termék nem tűntette el...:(

Sőt,mondhatom azt,hogy még némelyik krémtől rosszabb lett,amúgy a kamaszkorból már kinőtttem,már elég régen.


Ezért kérném a ti segítségeteket :)


Amiket eddig használtam:AKNESOL,REVOX,Alksebor(ez érdekes nagyon),mert szerepel a nevében,hogy sebor,elolvastam seborrheára való...


Most keresgéltem,belinkelek nektek párat:


[link]


[link]


[link]


[link]



Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,az értékes hozzászólásokat! :)


További szép napot nektek ;)


Annyi lemaradt,hogy olyan "krémeket" ne ajánlatok,amik tele vannak szeroiddal,mert használtam olyat is..szinte mindent...És olyat sem,aminek nagyon drága az ára,nem ér semmit,nagyon szárítja az arcbőrt,stb..


Köszönök szépen minden egyes hozzászólást,még eszembe jutott az AKNE STOp,csak nem tudom,hogy jó lenne-e...



#szteroid #zsíros bőr #Pattanás elleni krémek #Ne szárítson nagyon #gyulladt pattanások(nem sok) #segítség,nektek mi vált be
2022. szept. 1. 10:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!