Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen mit használjak?

Pattanások ellen mit használjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok, lány. Nemsokára 20. Még mindig küzdök a pattanásokkal ilyen apróbbak , illetve a többinek a nyoma. Már nagyon sok mindent kipróbáltam, de eddig nem jártam sikerrel. Használtam garniert, revoxot, acnesolt, fekete szappant stb.. valakinek valami tipp, hogy neki mi segített? Nagyon megköszönném, mert már tényleg nem tudom mit csináljak velük

2022. szept. 2. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdés: az étkezésedre mennyire figyelsz oda? Popcorn, chips, olajos kaják, többek közt ezektől könnyen kipattoghatsz.

Azért mondom mert középsuli elején én is nagyon pattanásos voltam; lassan egy éve nem eszek chipset, és eltűnt szinte minden pati az arcomról.

2022. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!