Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ráncok eltüntetése?

Ráncok eltüntetése?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 38 vagyok, sajnos nem anyukám genetikáját örököltem, sajnos elkezdtem láthatóan! Ráncosodni. Szeretném valamilyen fajta szérummal, krémmel vissza fordítani?!, Persze ha ez tényleg lehetséges. Tudtok nekem tényleg bevált krémeket, szérumokat, kollagéneket ajánlani, amivel eltudnám tüntetni és fentartani a szép egyenletes arcbőrt? Előre is köszönöm! Egy hamar öregedő 28 éves lány

2022. szept. 19. 18:20
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
2022. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Retinol és 50 faktoros naptej


Természetesen a megfelelő tisztítás és hidratálás mellett.

2022. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Glikolsav is hasznos :)
2022. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nahát, egy csodaszer! Biztos én is kipróbálom! 😂 Engem meggyőzött! Jesszusom, de gagyi...ne itt reklámozd már ezt a sz@rt. Nem is tudom, hány ilyen szöveget hallottam már életem során. Olyan nevetséges.


Kedves kérdező, most akkor 28 vagy 38 éves vagy? 😀 Egyébként én is a retinolt hallottam, hogy a leghatásosabb, csak nem tudom, hogy megelőzésként vagy kezelésként. Nem tudom elképzelni, hogy eltünteti a ráncokat, persze ha még fiatal vagy, akkor nincs annyi ráncod, tehát lehet, hogy kordában tudja tartani. De ha jól tudom, 1-2 év, mire látszik az eredmény, persze csak ha rendszeresen használod, és használsz fényvédőt! Anélkül csak roncsolod a bőröd. Mármint ha retinolozol és nem használsz mellé fényvédőt. Nekem pont ez a bajom: én is korán kezdtem ráncosodni, de egyszerűen nem tudom elkezdeni a retinolt, (én ugye a szemem alatti ráncokra is szeretném használni) mert nem találok olyan fényvédőt, ami nem csíp, ha a szemembe megy. Vagyis, van olyan, ami nem csíp, csak az mondjuk nagyon zsíros/kukacosodik/fehér színű, szóval mindig van valami, ami miatt nem lehet használni... Bár őszintén szólva, pénzzel se bírnám. Rengeteg pénz menne el fényvédőre, nekem meg hó végére így se marad pénzem, szóval ez van.

Azért a retinollal kapcsolatban érdeklődj még máshol (ne ott, ahol ennek az értékesítésével foglalkoznak) mert én is tévedhetek ám. 😀 Nem biztos, hogy úgy van, ahogy írtam, csak én így tudom.

2023. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!