Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti karikák eltüntetése?

Szem alatti karikák eltüntetése?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet eltüntetni a szem alatti karikákat

Amire elsőként gondolnak, hogy ezeknek az alváshiány, fáradtság az oka

De jóval több tényező okozhatja

Nálam pl biztos hogy nem fáradtság miatt van. Mióta az eszemet tudom ilyen a szemem. Voltam már bőrgyógyásznál is vele és semmit nem tudott ajánlani, azt mondta ez valószínűleg nálam öröklődő alkati tulajdonság. De nem volt valami profi orvos igazából. Nem is tudott rá mit mondani.

Mondjuk vérszegény is vagyok és vashiányom van ami szintén okozhatja ezt, de nekem tényleg inkább ez genetika, mert mindig is ilyen volt. Nem alváshiány. Akármennyire kialszom magam ugyanolyan mindig. Az öregedés sem opció mert fiatal vagyok, 20 éves, de mindig is ilyen volt. És mindennapjaim része hogy korrektort kenek a szemem alá de igazából az sem segít semmit. Nem kis mértékben karikás a szemem hanem nagyon mélyen, nagyon sötétek és szembetűnőek a foltok. Ez nagyon elrontja az arcom összképét.

Tudnátok valami bevált módszert ajánlani? Tartós eredményt szeretnék tehát ne ilyeneket hogy alapozó vagy krém.

Mivel lehet eltüntetni a genetikai szem alatti karikákat? Plasztikai beavatkozásról is hallottam ami hatásos (alsó szemhéj). Csak ez segíthetne rajtam vagy van más módszer is? Ha valaki hasonló helyzetben volt és segített neki valami, az meséljen már



2022. szept. 28. 19:14
 1/5 anonim válasza:
Szia, segíteni nem tudok de épp az előbb írtam ki egy hasonló kérdést, talán arra lesz pár hasznos válasz.
2022. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2022. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
60%
Behűtött kiskanál, ubi karika a szemre vagy aloe veras párna. Sminkkel a zöldes korrektor elfedi
jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
60%
Vas hiányod van. Illetve K- vitamin.
jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Genetika..szóval nem csak mensztruáciò alatt feltünő pajzsmirigyed rendben van? De lelki okai is lehetnek stressz alapon(szeretetlenség,hitevesztettsèg) koffeintartalmú szemkörnyékápolót pròbáld ki.
jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!