Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalat a szem alatti...

Tapasztalat a szem alatti hiperpigmentacioval kapcsolatban? Kép lent

Figyelt kérdés

Kb 12 éves korom óta sötét karikák vannak a szemem alatt.

Olyan szinten szörnyű, ronda,de sajnos mivel mindig ilyen volt,nem is tudom elképzelni milyen szép lehetne az arcom enélkül.

Nem dohányzok, nem iszok alkoholt ,eleget alszok ,folyadekbevitelre figyelek,egészségügyi gondjaim nincsenek . Most 27 éves vagyok és nagyon zavar hogy szinte fekete a szemem alatt a bőr.


Sokat keresgeltem a neten és számomra a hiperpigmentacio az egyetlen ami megmagyarazza hogy ezt a jelenséget miért nem sikerül eltuntetnem.


Nincs olyan dolog amit ne próbáltam volna ki. Házi praktikak, drága krémek.......


Van esetleg valaki aki hasonló cipőben jár?



[link]



2022. dec. 7. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Új. Nem szeretem de alapozo?
2022. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Inkabb valami tartós megoldást keresek. Egy ideje használom a Vichy 89 mineral szerumot ( 20 Euro) kollagent is szedek de egyszerűen semmi nem segit . :-(
2022. dec. 7. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos h jót tesz a bornek de citrommal asszem lehet feheriteni. #1Vok
2022. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, utána nezek
2022. dec. 7. 20:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#1vok. Az elején az uh akart lenni. Telefon javított:)
2022. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2022. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia

Tudtommal ez sajnos genetika is lehet, nekem is ilyen, csak ráadásul én pasi vagyok, úgyhogy a smink nálam ki van lőve.

Én olyat néztem, hogy sminktetováló kikever olyan színt mint a bőröd és olyannal satirozza át.

Kozmetikus ismerős szerint ezen csak a plasztika segít semmi más.

Engem ez olyannyira zavar, hogy gond nélkül megtenném, ha lenne rá pénzem.

Amennyiben találok megoldást rá elküldöm, téged pedig arra kérlek, hogy ha te találsz valamit akkor te is küld el nekem ide :)

2023. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na sikerült a citromlé javaslatom?
2023. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mármint citromos
2023. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem merem a citromot az arcomra kenni
2023. jan. 9. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!