Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én tényleg nagyon régóta nem...

Én tényleg nagyon régóta nem vágattam a hajamból, szinte combig érő hajam volt, de a vége tiszta szálkás és vékony. Ma végre vágtam, és derékig érő lett. Viszont a sírás jön rám, ha tükörbe nézek. Vissza fog nőni, vagy egészségesebb lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hülyeség, de engem mélyen érintett ez a hajvágás, pedig mások felfrissültnek érzik magukat ilyenkor. Kicsit félek attól, hogy már nem is fog nőni, mert ezelőtt csak a combomig növekedett és megállt utána. Azért sem vágattam, mert gondoltam azután nem nő majd. Ti mit gondoltok? Túlreagálom de na...
2022. okt. 8. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem leszel sem szebb, sem jobb attól, hogy méteres hajad van.

Annak örülnél inkább, hogy egészséges és nem úgy néz ki, mint egy igénytelen csövesnek.

Lehet, hogy kb semmit nem fog nőni. Az is lehet, hogy fog, de ugyanolyan vékony, töredezett, szálkás, csúnya lesz. Ha ennyire zavar a hossza, legközelebb hagyd meg jó csúnyára, de legalább te boldogabb leszel a hossza miatt.

2022. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

A túl hosszú haj inkább ciki.

Derékig érő max. ami még nem gáz.

2022. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A derékig érő haj is nagyon hosszúnak számít és semmivel se lennél szebb, ha fenék alá érne. Sőt, mivel most le lett vágva az elvékonyodott rész, sokkal szebb és egészségesebb kinézetű a hajad, ami az összképen is sokat dob. Inkább legyen valamivel rövidebb, de szép hajad. Majd megszokod az új hosszt, addig meg nézd a pozitívumokat.
2022. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy rossz volt a vágás, hiszen megszoktad a combig érő hajat. Most egészséges, de ha növeszted, próbáld meg megfelelően ápolni, kímélő frizurákat hordani, stb. Szurkolok, hogy sikerüljön.
2022. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Megnő az majd de vágasd évente a töredezett részeket és akkor ha újra combig érő lesz is szép lesz. Nekem fenék alá ért nyáron és derékig vágattam szintén, mert sajnos nem értem rá covid óta elmenni frissíteni, így a végek már nem voltak szépek. Használj balzsamot, hajvégápolót és a többit bízd az időre, nekem is egy csomót nőtt mióta le van vágva, szerintem következő nyárra hosszabb lesz mint nyáron volt de a friss végek miatt szebb is lesz.
2022. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én amúgy azt sem értem, hogy hogy tud egyáltalán ennyire megnőni a haj. Mindenhol azt olvasni, hogy egy-egy hajszál kb. 6 évet él, utána kihullik. Havonta meg 1 centit nő a haj.
2022. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagy törpenövésűek vagytok? Akkor érthető, hogy annyira leér.
2022. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
6. Nekem többet nő havonta, mint 1 cm. Nyáron 80-ról 70 centire vágták le, azóta már megint nőtt vagy 6 centit. 165 cm vagyok. Épp most gondoltam rá idén, hogy meg kéne nézni, meddig tud megnőni úgy, hogy a törött végeket minden évben levágatom. Gyerekként volt majdnem térdig érő hajam de ugye gyerekmagassághoz az valami 80 cm lehetett max. Kíváncsi lettem, hogy tud-e még nőni. Aztán ha zavar, visszavágatom megint derékig.
2022. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

azért nem szép a vége mert el van halva. egy kicsit mindig vissza kell vágni, lehet hogy akkor még tovább nő

és ha te szeretnéd ilyen hosszúra, akkor minden jogod megvan, hogy olyan hosszú legyen

ne hagyd hogy mások mondják meg mi a jó neked

2022. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!