Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos, mitesszeres arcra...

Pattanásos, mitesszeres arcra mit ajánlotok? 19/F

Figyelt kérdés
Inkább mitesszerek vannak a bőrömön, mint pattanások(persze pattanás is elő szokott jönni). Orromon van több, homlokomon is, meg a szemem melletti részen. Illetve a szám alatt, ha megfeszítem a bőrt, látni a fehér mitesszereket, de azokat nem tudom kinyomni. Tudtok valami drogériás terméket ajánlani, ami tényleg beválik? Zsíros bőröm van szerintem.

2022. okt. 21. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Zynerit, orvos írja fel.


Azon kívűl valami jó féle agyagos tisztító arcmaszk heti 1 max 2x, illetve pl este Cerave márkájú arctisztítóval,vattakoronggal,langyos vízzel menj át az arcodon, hogy lejöjjön az aznapi kosz. Illetve kémiai hámlasztó sem rossz dolog, de csak oda ahol mitteszeres, pattanásos a bőröd és ezt is nagyon max heti 2x.


Ha egy tanácsot elfogadsz, inkább gyógyszertárból szerezz be pár dolgot, vagy olyan oldalról ami megbízható és lehetőleg parfüm meg minden féle kemikália mentes legyen! Nem biztos, hogy az első amit megveszel beválik, de próbálkozni kell, 2-3 hónap után kiderül úgyis, hogy használ-e az adott termék. Esetleg egy precíz kozmetikushoz os elmehetnél legalább 1x, hátha tud közvetlen tanácsot adni, úgy hogy látja a bőröd minőségét.

2022. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem anno ezt írták fel, belsőleges antibiotikum mellé. Kegyetlen pattanásos voltam.


Előző vagyok

2022. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt így megmondani nem lehet!!


Élő vizsgálat kell hozzá, menj el bőrgyógyászhoz. Az első lépés, ha gyulladásban van a bőröd, akkor egy rutinnal egy hónapig mondjuk lehúzni a gyulladást, ezután mehet egy kozmetikai arctisztítás, ahol eltávolítják a mitesszereid, illetve csinálnak kozmetikai hámlasztást, és fontos!! A minden napos naptej használata, az akne utáni hegek és foltok elkerülése miatt. Havonta érdemes tisztításra járni, és kialakítani egy mindennapi rutint, amit a bőrgyógyász ír fel. Ez a bőrtípusodtól függ.


-- kozmetikus

2022. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Nekem a szalicilsav és a niacinamid vált be

2022. okt. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!