Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy csunya novesztes allatt...

Egy csunya novesztes allatt allo szemoldok, vagy egy csunyan megformazott es kiszedett szemoldok a jobb?

Figyelt kérdés

Novesztem mostanaban nem kellett mennem sehvova, ezert nem zavart de elegge csunya ahogy no vissza ,nagyon fius es vastag van ahol még csak ki sincs nove egy kicsit sem. Holnap mennem kell munkagyben valahoav, es nem tudom kiszedjem e, de sajnos ugyis elrontom es csunya lesz a formaja, es akkor nem tudom mikor tudom ujra elkezdeni noveszteni. Felek hogy emiatt nem fognak felvenni dolgozni.

Melyik a jobb?


2022. nov. 20. 23:04
A kérdező szavazást indított:
Szedjem ki akkor is ha csúnya lesz a formája(nagyon csunya)
Hagyjam nőni
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy, hidd el, nem a szemöldököd formája fogja eldönteni, hogy felvesznek-e.
2022. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Szerintem nagyon sokat szamit a szemoldok. Meghatarozza az arcot
2022. nov. 20. 23:08
 3/9 anonim válasza:
100%

Hagyjad így.

Ha most idegesen remegő kézzel nekiállsz szedni az lesz a legrosszabb.

2022. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
3 egyetértek. Szedtem már ki "vészhelyzetben". Azóta se nőttek vissza azok a szálak.
2022. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd így, mert az utolsó percben nem szabad már kapkodni! Esetleg szemöldökceruzával/porral tudsz rajta segíteni.
2022. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, akkor hagyjad. Szemöldökceruzával korrigáld az ilyen vészhelyzetekre és ennyi.
2022. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Rajtad kívül senki sem veszi észre, nem ezzel foglalkoznak az emberek 😀
2022. nov. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azota mar majdnem teljesen visszanot
2022. nov. 23. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, lement az interjú? Felvettek?
2022. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!