Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés után...

Végleges szőrtelenítés után barna pöttyök jelentek meg. El fognak múlni?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyász csinálta. Csinált próbát is, ami után nem volt smemi baj. Két bőrfelület köz csak az egyiken jelentek meg pöttyök, a másikon teljesen rendben van a dolog. El fog múlni? Ő csak azt javasolta, hogy égési sérülésre való szerrel fújjam be a kezelés után. A bőröm világos, a szőr barnásfeketés, a bőrgyógyász maga mondta, hogy nekem jóm lesz a kezelés.
2022. nov. 28. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet egy picit megégett. Nem kell aggódni, begyógyul mint a napégés.
2022. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez inkább olyan, mintha anyajegyek lennének. Szóval ilyen kis barnás pöttyök, foltok, a napégésre nem emlékeztet szerintem. Nme kötekszem, csak szeretnék biztosra menni. Gondolkodom, lemondjam-e a következő alkalmat. Köszi a segítséget.
2022. nov. 29. 00:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne a netes találgatásokra építs, menj el bőrgyógyász rendelésre.
2022. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
El fogok menni, csak arra vagyok kíváncsi, előfordulhat-e hogy megmarad.
2022. nov. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!