Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás, sűrű hajra?

Korpás, sűrű hajra?

Figyelt kérdés

Elég sűrű, meg elég "drót" alapú XD

Hajmosas után is korpás.

Eddig jó volt a sampon de már megint nem jó, mit ajánlatok?

(száraz korpa, 18/F, 3 naponta mosom amikor be zsírosodik)



2022. nov. 30. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Most milyen samponnal mosod? Az ilyen 500 forintos drogériás samponok nem igazán jók, csak annak akinek amúgy "normális" haja van.

Vannak kifejezetten zsíros, korpás hajra való samponok, én az Avonból rendeltem magamnak, igaz az női, de nekem baromi jót tett a hajammal. Illetve tudsz neten rendelni Davines sampont, ez egy kicsit drága, de itt van méregtelenítő sampon is többek között.

Először a samponról döntsd el hogy jó-e amit most használsz. Ha úgy gondolod hogy igen, akkor folytasd azzal hogy kevesebbet mosod, ne 3 naponta hanem csak hetente egyszer. Ugyanis a túl sok mosás is okozhat zsírosodást. De ennyiből én azt mondanám hogy biztos a samponnal van gond.

2022. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"syoss anti dandruff"-öt használok kB 7 hónapja ugyan úgy 3 naponta mostam és nagyon jót tett amint ki fogyott a flakon és vettem ujját azóta off semmi, inkább rosszabb, meg száraz korpám van és köszönöm a választ
2022. nov. 30. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Nizoral, vichy dercos, bioderma node DS+, ezek tenyleg jok korpasodas ellen. Gyogyszertarban kapni.


Avont lehetoleg elfelejteni, nem fog segiteni, ha tenyleg komoly a gond :D Ahhoz gagyi.

2022. dec. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!