Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés tapaszt...

Végleges szőrtelenítés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Dióda lézeres szőrtelenítéssel milyen tapasztalataitok vannak? Első sorban intim részen érdekelne. Megéri az árát? Mit tanácsolnátok olyannak aki most tervez bele vágni?


Szintén ide kapcsolódó kérdésem lenne, hogy rengeteg helyen látom úgy kiírva ár táblázatban hogy “teljes intim + fenék”. Mielőtt rossz kezelésre foglalok, ez a fenék belső vagy külső részére szokott vonatkozni?



2022. dec. 10. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem intimet,hanem 2 másik testrészt csináltattam meg, és nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel.
2022. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Drága, de megéri. A fekete szőrt nagyon jól eltünteti, tényleg semmi nyoma nem marad, de a világossal nem történik semmi. Azt tudnod kell, nem végleges, kb 1-2 évig tart a hatása, de nem egyszerre nő minden vissza mint borotválás után, hanem nagyon lassan szálanként tér vissza.
2022. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Megéri, legjobb dolog a világon, amire pénzt adtam ki.
2022. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!