Be merjem vállalni?

Figyelt kérdés

Mindig is hosszú hajra vágytam és meg is lett,évekig növesztettem de mire meglett a kívánt eredmény mát inkább nyűg.Sokszor összefogva, befonva hordom főleg ha dolgozom.Azért a havi 1-2 alkalomért amikor begöndörítem vagy kivasalom és élvezem, hogy milyen szép nem éri meg ennyire ragaszkodni hozzá.

Tanácstalan vagyok, le nyirassam -e esetleg váltsak más színre,nem fogom megbánni,ez itt a kérdés. Sokmindent kipróbállnék de mindig a hosszú fekete hajra vágytam,most viszont már annyira egyhangú lett.Lassan 30 leszek,megjelent már pár ősz szál is,egy hónapja festettem a feketét de már megcsillan pár ezüst szálacska.

Be merjem vállalni a vilagosítást?Esetleg rövidebb fazont,hülyének tűnhet a kérdés de nem tudok egyedül dönteni.



2022. dec. 11. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú hajam volt, covid alatt a páromat kértem meg vágja rövidebbre. Nem fodrász, így durván rövid lett. Nem bántam meg, azóta vágatom.
2022. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon gondolkodom, hogy levágatom vállig érő fazonra, hogy ne legyen annyira nyűg a hajmosás. Egy ilyen rövidebb hajat befesteni is egyszerűbb.
2022. dec. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, és még vissza lehet növeszteni.Eléggé hullik is mióta Kovidos voltam, még bizonyára jót is tenne neki a nyírás.
2022. dec. 12. 07:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyírasd le szerintem, nagyon jól tud kinézni egy vagány rövid frizura. Kipróbálni mindenképpen érdemes.
2022. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináltasd meg ;)
2022. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen hosszú most a hajad?
2022. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,derékig ér de nem igazán dús.
2022. dec. 13. 11:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen rövidet szeretnél most kipróbálni?
2022. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha nem túl dús akkor érdemes levágatnod, ha hosszabb hajat szeretnél akkor az se kizárt, hogy megfelelő táplálkozással és ápolással megnő és szép lesz meg dús. ^^ nekem most vállig érő hajam van, régebben volt hosszabb is (akár hátközépig érő is) és mivel genetikailag dús hajam van ebben nincs különbség, viszont sokkal szebb az állaga meg a textúrája, meg nincs egy töredezett hajvégem se.
2022. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A rövidebb fazont sokkal könnyebb kezelni. Ha pedig világosabbra fested a hajadat, akkor 1-2 centis lenövésnél nem fog úgy látszódni a pár ősz hajszál.


Bátran vágasd rövidebbre, és festesd világosabbra! Sokkal könnyebb lesz kezelned.

2022. dec. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!