Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy évvel ezelőtt kibontott...

Egy évvel ezelőtt kibontott szőkítő kit még jó lehet?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly decemberben szőkítettem money piece-t, és egy csomó szőkítő szer megmaradt (tehát amit még nem kevertem ki, az eredeti tubusukban vannak).

Most újra meg szeretném csinálni, és két tincs kedvéért nincs kedvem megint egy egész dobozt venni. Szerintetek felhasználhatom a tavalyit? Valakinek van személyes tapasztalata? Köszi!



2022. dec. 20. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően kellene lennie a csomagolason egy tegelynek benne egy szammal, ami mutatja, hogy hány hónapig használható fel felbontas után.

Én egyébként felhasználnám. Nem hinném, hogy megromlik, főleg, ha hűvösebb, száraz helyen tartottad.

2022. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!