Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be tudom festeni a hajam...

Be tudom festeni a hajam szőkére magamnak?

Figyelt kérdés
Vettem többféle festéket de sajnos a legtöbbje allergiát okozott kivéve a garnier oleo ammónia mentes. Natúr sötét barna hajamra raktam rá de inkább olyan fura barnás vörös lett. Szerintetek így ezek után hogy csinálhatnám meg magamnak szép közép szőlére? Olvastam mindenfélét de nem vagyok biztos benne, hogy oxidálóval le kéne szívni előtte, vagy azt a festékbe keverni, vagy már a be festett hajamra azt nem lehet? Köszönöm előre is a válaszokat:)

2022. dec. 25. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem ajánlom. Számtalan fodrász is elrontja, amikor ők ezt tanulták. Te laikusként ne állj neki, mert abból jobb esetben csibe sárga haj lesz, rosszabb esetben leégeted a hajad.
2022. dec. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se allj neki otthon, inkabb menj fodraszhoz.
2022. dec. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te otthon sehogy. Fordász megcsinálja neked pár tízezerért (le kell szívni) szépe.n.
2022. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!