Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez jó esti/reggeli...

Szerintetek ez jó esti/reggeli arcápolás rutin?

Figyelt kérdés

Reggel:

Vízbázisú arclemosó

C-vitamin szérum

Fényvédő


Este:

Olajos arclemosó

Vízbázisú arclemosó

Tonik

Niacinamid szérum

Azelainsav

Hidratálókrém

Akneroxid


Emellett heti 1x retinal,mandulasavas hámlasztó (ilyenkor nyilván nem használok annyi terméket mellé).

Az akneroxid mellet nem felesleges a retinal? A hámlasztót pedig használhatom mellette (nem egy napon)?

Még nem ez a rutinom, ezért szeretnék véleményt kérni, hogy ez így jó e.


2023. jan. 8. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, nekem is hasonló annyi különbséggel, hogy én reggel a lemosó helyett csak hideg vízzel mosom meg az arcom.
2023. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Én csak kenderteát használok reggel este.

40 vagyok egy ráncom sincs és baba puha a bőröm.

Minden héten egy fürdőt is veszek amiben kender,rozmaring és körömvirág van.

2023. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az akneroxidot hogyan használod?
2023. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ha gyulladt pattanásom van, akkor szoktam rákenni egy keveset (csak a pattanásra, nem az egész arcomra) este, reggel lemosom. Utolsó lépése a rutinomnak, tehát utána már nem kenek rá semmit
2023. febr. 27. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindent használsz, igazából felesleges lenne az akneroxid. A nia, azelainsav, retinol és a szalicil is mind-mind jók pattanások ellen. Mióta ezeket használom lassan egy éve, össze-vissz egyetlen darab pattanásom volt, előtte pedig folyamatosan volt több is, főleg hormonális
2023. febr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!