Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Revox fényvédő jó választás?

A Revox fényvédő jó választás?

Figyelt kérdés

Olyan fényvédőt szeretnék venni, ami egyáltalán nem hagy “semmilyen” érzetet a bőrömön és hamar felszívódik, nem “nehéz”.

Én egy koreai fényvédővel szemezgetek a “beauty of joseon” de ez 3-4-szer annyiba kerül mint a Revox-os termék… valakinek van véleménye a termékekről?:)



2023. jan. 7. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én alapjaiban elégedett vagyok a Revox-szal, fényvédőt még nem használtam, de sok mást igen, nyárra tervezem a fényvédőt.
2023. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik, úgyhogy egy próbát megér.
2023. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lányom használja ,elég jó,nem hagy fehér foltot.

Habár nyáron eucerint használt,de az elég drága,meg nem nagyon lehet kapni.

Ami még nem hagy fehér foltot,az a nivea arcra való fényvédő.

2023. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem nagyon! Nekem érzékeny a bőröm, a nehezebb krémeket nem is bírom elviselni, annyira kellemetlen tud lenni, de ezzel sosem volt még problémám, és habár nem illatmentes, de nekem tetszik az illata.
2023. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én pattanásos lettem tőle, pedig nincs érzékeny bőröm.
2023. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mas jon be, nem egy draga dolog, probald meg.


Nekem pontosan amiatt nem valt be, hogy nehez erzetet hagy maga utan. Telen szaraz, nyaron picit zsirosabb borom van amugy, de ezt megse tudom elviselni telen se, olyan fullaszto erzes.


Az en abszolut kedvenceim az eucerin fenyvedok, kiprobaltam mar rengeteget, de mindig ehhez a markahoz terek vissza :D

2023. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is próbáltam, a megfelelő mennyiség fullasztó volt és csillogott, elhasználtam nyakamra. zsíros bőrömre a missha aqua fényvédője vált be.
2023. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én utáltam és csípte a szemem is
2023. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!