Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itthon szeretném gyantázni...

Itthon szeretném gyantázni magam. Miket kell vásárolnom?

Figyelt kérdés
légyszi mindent irjatok le, miket, milyet vegyek, mennyiért számít jónak, stb..
2010. okt. 2. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én csak gyantapatront szoktam venni, (azt hiszem X-epil a márkája, dm-ben,tescoban is szoktam venni, szóval ott megtalálod), meg gyanta-lehúzó csíkokat, abban van 50 db-os kiszerelés is. A gyantapatront felmelegítheted meleg vízben, bár Én mikrohullámú sütőben szoktam, csak azzal vigyázz, mert Én egyszer felrobbantottam, és sikálhattam 2 órán keresztül a gyantát a mikróból. :D

4 és fél percre szoktam betenni, de ez a teljesítménytől is függ, majd kitapasztalod. :)


Ha nem akarsz ennyit vacakolni, akkor vehetsz kész hideggyanta csíkokat is (Veet), de Nekem az nem jött be annyira, meg kb. egy alkalomra elég, a patronos megoldás pedig jó sokáig kitart.


Ja, és lehet venni azt hiszem ilyen gyantázás utáni olajakat, amivel elkerülheted a gyantaragacsokat, (mert a víz meg tusfürdő nehezen hozza le) de Én sima étolajjal, meg egy zsepivel szoktam, az is tökéletes. :)


Azt hiszem mindent elmondtam. :D


Sok sikert! :)

2010. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat :)) végülis arra voltam kiváncsi főleg, hogy muszáj-e a patronhoz melegítő gépet venni, de látom van más módja, hogy felmelegítsem. ilyen van hideggyantában? ami ilyen patronban van?
2010. okt. 3. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
VEET hideggyantacsíkok sztem a legjobbak, nem drága és könnyen használható, csak annyit kell tenned, hogy a gyantacsíkot dörzsöléssel felmelegíted és már használhatod is :)
2010. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nevegyél melegítő gépet mert azzal nagyon fáj nekem sokkal jobb vízben
2011. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!