Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell labat gyantazni?...

Hogyan kell labat gyantazni? Valaki elmeselne nekem elejetol vegeig, mert meg soha nem gyatnaztam; nagyon faj?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha még azt se láttad ahogy kozmetikus csinálja akkor szerintem ne kezdj neki egyedül.

Amúgy felmelegíted a gyantapatront, és húzol egy csíkot a szőrnövekedésének irányába, aztán rásimítod fentről lefelé szintén szőrnövés irányába a lehúzócsíkot, majd szőrnövekedéssel ellentétesen hirtelen lerántod. Figyelj, hogy hagyj egy kis helyet megfogni a papírt, ne gyantázd össze.

2011. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra a felmelegitheto gyantara gondoltam; anyum azzal szokta a bajuszanal csinalni, es arra gondoltam, hogy o megcsinalhatna nekem. De nem tudom mire szamitsak, nagyon fog fajni?
2011. máj. 22. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyantázás előtt fürdés, mert utána nem nagyon szabad víznek érnie a lábat, porolni sem szabad, utána pedig olajos törlőkendővel tudod letörölni a gyantát, amit esetleg nem húzott le a papír. (ezt célszerű előre beszerezni a többi cuccal együtt, kicsit gáz a konyhába szaladgálni étolajért)

Szerintem nem vészes, epiláláshoz képest mennyei.

Ja, patron melegítés: lehet hozzá gépet venni, de ha nem akarsz beruházni, akkor forró vízben, barátném mikrót is ajánlotta, csak vigyázni kell, nehogy túlforrjon és megolvadjon az egész cucc, cosmagolással együtt.

2011. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni. :D Szúnyogcsípés.
2011. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az epilalas vagy a gyantazas faj jobban? Es mennyi ideig nem fog visszanoni a szor?
2011. máj. 22. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
epilálás jobban fáj, a gyanta kevésbé. Attól is függ, hogy dús sötét szőröd van-e vagy szinte pihés, de egy két hetet tuti kibír!
2011. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!