Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Trükkök szakállnövesztéshez?

Trükkök szakállnövesztéshez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tetszenek a szakállak, és szeretném növeszteni. Lassan 19 leszek,már 1-1.5 hónapja nem vágtam a bajuszom és az államat se. Nem nő gyorsan, de legalább elkezdődött.. A kérdésem, hogy vannak-e módszerek, hogy ne csak a szám környékén nőjön, vagy ez teljesen a genetika, és semmivel nem lehet meggyorsítani, hogy az egész arcomon kezdjen nőni? Minimális pajeszom nő, azt viszont levágom, mert nagyon ritka és kevés, ezért igénytelennek látszik. Válaszokat köszi!

2023. jan. 14. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos dúsabb nem lesz, ez genetika. Nekem 30+-osan sem nő csak foltokban, így mindig teljesen megborotválkozom.

Sajnos erre nincsen csodaszer.

2023. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 25 éves koromig csak az államon nőtt, de a minoxidill segített és közel teljes szakálla lett. Mondjuk ha az adott területen nincs szőrtüsző akkor nem segít rajta semmi. Elvileg ez a cucc serkenti a verkeringest az adott területen, így esetleg beindulhat a növekedés. Mondjuk mivel alkoholos cuccban van feloldva így szárítja a bőrt így nekem egy hidratáló krémet is vennem kellett. A féléves adagot beosztottam kozel egy évre, ìgy nagyjából a szalaknak volt ideje megerosodni, vastag szálak lettek. Abba hagyas után egy minimális veszteség volt, ahol gyengék maradtak, de az erős vastag szálak közül sztem szinte semmi. Aztán ez nem ajánlás számodra, magad dönts, hogy mit is használsz rendes utána járás után, ez inkább csak ilyen beszámoló féle sajat tapasztalatról.
2023. jan. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bálint6969 válasza:
Szia, 19 évesen még nem lesz dús szakállad, esetleg egy kis borosta. Csoda módszer nincs, várj még egy pár évet és meglátod kinő. Addig pedig a macskabajszot inkább borotváld le mert hidd el hülyén néz ki :)
2023. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!