Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebben a korban már rossz...

Ebben a korban már rossz döntés lenne?

Figyelt kérdés

Középkorú egyedülálló, független férfi vagyok. Szó szerint se kutyám, se macskám. Egy ideje már gondolkodom, h szőkére festetem a hajam. Nem őszül még és nem más ajánlására szeretném a szőkét hanem a magam döntéseként. Eredetileg rövid a stílusa és világos barna a színe, sosem volt festve. Sok férfi ismerősöm szőkíttette korábban hasonló hajukat mint nekem van, de szinte kivétel nélkül elsőre mindnek répa színű lett. Emiatt is hezitáltam eddig.


Fodrászhoz mennék és ott csináltatnám.


Tuti tipp a hajfesték típusát, színét tekintve, h elkerülhessem a répa tónust első festésre is?



2023. jan. 21. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet elkerülni. Sárga vagy narancs lesz a leszívás után szinte mindenkinek, a haj pigmentjeitől függ. Csak egy normális fodrász nem hagyja úgy, hanem tonizálja, ráfest egy szép színt.

Ha csak 1 árnyalatot akarsz világosítani a természetes hajadon, az egyszerűbb.

2023. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megfontolom és megbeszélem a fodrászommal is!
2023. jan. 21. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire passzolna a bőröd stílusához a szőke hajszín? Én is az utóbbi időben a szőke szín mellett döntöttem a korábbi vörössel ellentétben.


Mármint az utóbbi egy évben. Szimbolizálni szeretnél a változtatással valamit, vagy inkább csak úgy kedvtelésből gondolod így?


Nekem sincs most háziállatom - talán a nem túl távoli jövőben nem teljesen kizárt, hogy mégis lesz.


Középkorú, egyedülálló nő

2023. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Sok nőnek jól áll a szőke, vörös után is. Fehérbőrű vagyok, de nem hypo reklám. Nyáron a lehetőségekhez képest napbarnított. A szemeim kék színűek. Ez utóbbi miatt is érdekelne milyen lennék szőkén, pusztán kíváncsiság szempontjából. Kutya, macska kizárt allergiám miatt, egyéb kisállatokon még nem gondolkodtam.
2023. jan. 21. 12:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4: a szőkének is nagyon sok árnyalata van, meleg, hamvas, világos, sötét, természetes, fehér. Biztosan van olyan, ami jól áll, ha világos a bőröd, ha szépen csinálják meg.
2023. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, azért fehéret nem szeretnék, de bízom benne, h a fodrász akihez járok talál megfelelőt számomra!
2023. jan. 21. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne "ebben a korban" rossz döntés?

Ha neked tetszik még is mi a fene tart vissza?! :)

Te fejeden van a TE hajad, azt csinálsz vele amit akarsz, egy a lényeg, hogy NEKED legyen jó!

2023. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves 7-es! Köszönöm!
2023. jan. 22. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Festesd..férfi vagy,maximum letolod nullás géppel. Vörösödni mindenképpen fog, a szőke haj folyamatos karbantartást igényel folyamatos tőfestéssel,hamvasító termékek használatával,amik enyhítik a vörösséget. Én nő vagyok,de nagyon utáltam szivni a vegyszerek szagát ilyen mennyiségben,meg igazi pénztemető is volt a szőkeség. fél évig bírtam. Amúgysem ment soha a sötét szemöldökömhöz a szín,az meg már végképp túlzás lett volna azt is festtetni.
2023. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A szemöldököm én sem szeretném festetni, a folyamatos tőfestés pedig foglalkozós lesz igen. Köszi a válaszod!
2023. jan. 23. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!