Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotváljam a combomat is? Jó...

Borotváljam a combomat is? Jó döntés lenne?

Figyelt kérdés

Vádlimon szedem, de egy-két nap után már tüsis, fekete szőrszálak.

A combomon szőke lenne, de van, amikor sötét és elég hosszú és sűrű.

Szeretnék már rövidnadrágot hordani, gyantázást nem vállalja a kozmetikusom, merthogy túl sok ott az idegszál.


Rossz ötlet lenne borotválni, megbánnám, ha belekezdenék?


2018. máj. 12. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

mivan?XD milyen kozmetikus nem vállal combgyantát? intimgyanta is létezik... ez idióta.


NE borotváld!!! semmiképp. vannak szerencsések, akiknek nem lesz tőle erősebb, de nekem láthatóan megerősödtt és most nagyon szenvedek vele... alig várom hogy legyen pénzem a véglegesre.

2018. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem inkább ne borotváld, mert nagyon érzékeny a combodon a bőr. Ha mindenképpen rövidnadrág, akkor térdig érő legyen, ha ennyire zavarnak téged a szőrszálak. Egyébként semmi probléma azzal, hogy szőrös a combod. Minden nőnek ilyen. Nem hinném, hogy ez miatt beszólogatnának.
2018. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én epilátort használok és egy kicsivel hosszabb ideig szőrtelen így a combom, mint a vádlim.

És nem erősödött.

2018. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a combom is nagyon szőrös,teljesen végig. Én leborotváltam.l.
2018. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikor a lábaim epilálom a vádlimon kívül a combom felső részén is le szoktam szedni. Sehol nem erősödött, sőt ritkult inkább.
2018. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szőrös és a lábszáradat borotválod, akkor célszerű. Én borotválom,viszont nekem nagyon szőrös a combom, ugyanúgy mint a lábszáram.
2018. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Azt inkább gyantázd szerintem.
2018. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon szőrös, borotválom. Hülyeség, hogy erősödik. De ha leszeded, akkor meg nem mindegy?
2018. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem megerősödött. Mondjuk eléggé szőrös volt, eléggé zavart. Nyáron epilalni szoktam, az tartósabb.
2018. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mostanában én is inkább borotválom

[link]


Milyen lett szerintetek?

2018. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!