Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek akne heges a bőre, van...

Akinek akne heges a bőre, van esélye mentálisan egészségesnek lenni, vagy ez egyenes kiesés a mentálisan egészséges emberek közül?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mennyivel jobb lenne az életem, ha ez nem lenne


Így most gyakorlatilag az egész 20as éveim meg még a 30asból is valamennyi majd rá megy arra, hogy azon agyaljak és tegyek róla, hogy hogyan lehetne ezt elmulasztani


Diétázással, böjtöléssel, bőr kezelésekkel ami rengeteg sok pénzt és időt vesz igénybe, pszichológus ami szintén sok pénzt kíván, és rengeteg sok olyan dologgal ami elvonja erről a figyelmem.. stb..


És arra eszmélni, hogy közben eltelik az életem, nem tudok élni, mert állandóan azzal vagyok elfoglalva, hogyan tudnám meggyógyítani magam ettől


Most már ott tartok, hogy nincsenek barátaim, és a családi események is elég erős szorongást váltanak ki emiatt


És gyakorlatilag az egyetlen dolog ami működik, az az, hogy ha gyakorlatilag nem eszek semmit napokig, vagy nagyon szigorúan kb brokkoli+hús diétán élek (kb egész életemben)


Eléggé szenvedős élet ez,


Mit lehet csinálni?


29F


2023. jan. 21. 19:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

2 hete áttértem a nyers vegán életmódra (90% nyers vegán), előtte pedig csináltam 1 hetes vízböjtöt


Azóta eléggé látszik a változás, NINCS OLYAN KEZELÉS AMIT ANNYIT JAVÍTOTT VOLNA MINT EZ. Ha ezt csinálom még kb 1-2 max 3-4 évig szerintem észre sem lehet venni hogy ilyen problémám volt, nem viccelek


Az a baj, hogy szar kaját eszünk, sokat stresszelünk stb.. és ha ez megy vagy 10-15 éve akkor egy ilyen helyzetbe kerülsz


Szerintem megéri ezt csinálni, mert mondom én már ott voltam, hogy leugrok a hídról, hogy ha erre nem találok megoldást, úgy néz ki gyakorlatilag azt kell csinálni, hogy úgy élni mint egy 2-3 ezer évvel ezelőtt élő ember.


És beleszarni abba, ha valaki beleszól, hogy mi ez az egészség mániád


Szerintem ez volt az utolsó önsanyargató kérdés amit ezen az oldalon feltettem, és tényleg leszarom, hogy nem ért meg senki, nem érti meg, hogy miért kell ezt az életmódot folytatnom, most már totál nem érdekel senki és semmi cska hogy meggyógyuljak

2023. febr. 15. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!