Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb kollagén...

Melyik a legjobb kollagén tabletta?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Mire?

A tablettákban általában minimális mennyiség van. Napi 10 grammtól van értelme inni.

Lényeg hogy a kollagén peptidekre bontitt formában legyen a kinézett kollagénben és lehetőleg 1es és 3mas típus is.

Nutrend flexit drága és csomós, puregold olcsó, finom, picit csomós, gymbeam gyenge ízű, közepes ár, többet nem probáltam

2022. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tablettát nézegettem, főleg a bőröm miatt szeretném szedni, de olvastam, hogy sok jó hatása van.


[link]

2022. júl. 1. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
280 mg kollagén semmire nem jó, igazából felesleges ilyen mini mennyiségben. Ugyanennyi vagy kevesebb pénzért adagonként tudsz 10 grmamot bevinni por foemában
2022. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, jó tudni, köszi!
2022. júl. 1. 17:49
 5/6 anonim válasza:

Szia! Én tabletta helyett mindenképp a port vagy az ampullás verziót ajánlanám. Én porból az Everlife Kollagén extreme-t ajánlom,ízre is finom nagyon, és hatásos is.

Ampullásból pedig én az Abtei markaju kollagen 5000-t használom, naponta egyet kell meginni tiz napig jo

Mindketto nyolc ezer forint kornyeken van nezz utana, en csak ajanlani tudom!😊

2022. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A luregold kollagen az egyik legolcsobb jo kollagen magyarorszagon es sokszor akcios. Munakehlyen, korusban es a parom csaladjaban is talaltam aki ezt issza :)
2022. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!