Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vágjunk göndör hajat...

Hogyan vágjunk göndör hajat otthon?

Figyelt kérdés
Kivasaljuk vagy vizesen vagy szárazon? Mert félünk hogyha felugrik vagyis begöndörödik másképp fog kinézni...
2010. okt. 4. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vasald ki és úgy. Vizesen egy idő után elkezdene száradni és göndörödni.
2010. okt. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vizesen szoktam, ha elkezd száradni bevizezem amíg nem végzek.
2010. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A göndör haj amúgy is porózusabb. Nem jó ötlet kivasalva, szárazon vágni, hacsak nincs valami pro hajvágó ollód, de a kérdésedből ítélve nincs. Inkább vizesen vágd. Ha nem vasalnád akkor tökmindegy hogy nem egyenletesen vágtad mert úgysem látszik, de gondolom szoktad vasalni is. Nehéz döntés. Kérj egy kis segítséget valamelyik családtagodtól.
2010. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Szerintem vizesen vágjuk majd mert úgy könnyebb :)

2010. okt. 6. 10:41
 5/5 Kapitány marcell válasza:
Na várjatok egy kicsit.le maradtam.
2011. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!