Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akárhogyan szőrtelenítek...

Akárhogyan szőrtelenítek benőnek és begyulladnak a szőrszálak, egyszerűen már nem tudom mit csináljak. Más is jár hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 10:27
 1/9 Metionin ***** válasza:
Próbáltál rá hámlasztót? Elvileg segít.
2023. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elektromos testborotva vált be,viszont így nem tükörsima,de ez engem nem zavar.
2023. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Radírozol rendszeresen?
2023. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legyen jo meleg.. Szamit az is amikor szortelenitesz.


Borotva olajat vegyel. Ne oocso 1szer hasznalatu borotvat. Hogyhq intim borotvalasrol van szo baba puderezd magad.. Az szarit es ved a dorzsolestol

2023. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az epilátor vált be. Kell rendszeresen radírozni a bőrt, és szinte minden nap testápolózni, hidratálni. Nekem ezt kozmetikus ajánlotta és bevált.

És nagyon fontos, hogy fertőtlenítsd az eszközt és csak te használd.

Én pl. már sose mennék kozmetikushoz gyantáztatni, ahol végiggörgetik a lábamon azt a roll-on-t, amint mindenkién is.

2023. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is folyton benőttek a szörszálak, de mióta minden este felváltva olajozom-krémezem nincs egy benőtt szőrszálam sem .
2023. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
IPL gépet használok, azóta zéró szőrbenövés.
2023. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Próbálj hámlasztókat. Glikolsav, szalicilsav, ki kell tapasztalni Neked melyik jó. Én epilálok, ugyanez volt a gondom, hámlasztókkal sem teljesen tökéletes, de 80%-ban megszüntette a problémát. És igen, hidratálás is! :)
2023. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a borotvától "pattogtam" ki, pedig sok mindent kipróbáltam, bőrradírozás előtte, minőségi borotvakészülék használata, fertőtlenítés, utóápolás aloe verával, kamillával vagy körömvirággal, de minden mindhiába, ugyanúgy csúnyán benőttek a szőrök és kipirosodott a terület.

Aztán ezt megelégelve elmentem kozmetikushoz és már hónapok óta csak gyantáztatok, főleg az érzékenyebb területeket (hónalj, bikinivonal).

Azóta alig-alig szokott szőrbenövésem lenni és azt is hamar és könnyen tudom kezelni, nekem megéri havonta 1x elmenni gyantáztatni, sokkal szebb a végeredmény.

Egyébként tényleg tanácsos heti 2-3x hámlasztani, mert ez segíti a bőr megújulását, egy BHA-t (szalicilsavat) tartalmazó hámlasztó tonik, krém vagy szérum jó lehet erre.

DE! Fontos, hogy soha ne a szőrtelenítés napján, hanem másnap kezd el használni.

2023. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!