Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok? Hasonló helyzet...

Mit ajánlotok? Hasonló helyzetben lévő lányok, ti ezt hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és a karom szőrös.

Nem nagyon, de inkább sötét és eléggé látszik.

Gondolkoztam az epilátoron, de nem tudom hogy az megfelelő lenne-e, mivel van egy pár anyajegy a karomon. Nem az a kiálló, hanem a bőrbe belesimuló(remélem értitek😂)



2017. júl. 3. 12:04
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Én epilálom, régebben gyantáztam, semmi baja nem lett az anyajegyeimnek.
2017. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2017. júl. 3. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem szedem le, mert nagyon vékony, érzékeny ott a bőröm. Tuti nagyon csúnya lenne utána.

Nyáron teljesen kivilágosodik, nem is sok, szóval nem zavaró. Még nem tette szóvá senki sem.

2017. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyantázom vagy szőkítem. Az anyajegyeknek semmi baja.
2017. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyantáztasd le párszor kozmetikussal, aztán epiláld!
2017. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, először semmiképp se ess neki epilátorral mert nagyon fog fájni (persze nem mindenkinek, de valljuk be hogy először nem egy kellemes dolog). Inkább gyantáztasd le először kozmetikussal, nézd meg hogy csinálja aztán utána te is tudod magadnak otthon kis segítséggel.
2017. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2017. júl. 3. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyáron napozni kell, a bőröd barnább lesz a szőr kivilágosodik. Nem lesz annyira zavaró
2017. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én epilátorral szedem kezemen is és a lábamon is. Nem voltam kozmetikusnál, neki estem otthon. Nekem nem fájt. Mindig azzal szedem és azóta jelentősen ritkult a szőr a kezemen is és a lábamon. Anyunak már annyira, hogy meg lehetne számolni a szőrszálakat a lábán :D
2017. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!