Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerettem volna kialakítani...

Szerettem volna kialakítani egy bőrápolási rutint, mert szép bőrt szeretnék, de ez lett. Vajon helyre fog jönni?

Figyelt kérdés
Szóval ma vettem is terméket, de nem ez az első alkalom. Akármit rákenek a bőrömre, az egyből kipirosodik és elég sokáig úgy marad. Mint például most. Nem tudom mitől van, most is úgy nézek ki mint egy rák. Pedig nem ilyen szarokat veszek. A vörösség vajon el fog múlni? Már egy fél órája ilyen. Másrészt pedig mit kenhetnék rá hogy ne legyen ilyen? Egyáltalán milyen baja van?

2023. febr. 21. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Milyen termék pontosan? Nem mindegy hogy arckrémről van szó vagy valami hámlasztóról.
2023. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami cleanser volt. Pórusfelszabadító
2023. febr. 21. 16:09
 3/8 anonim válasza:
88%
Le ne írd melyik márkát használtad. :D
2023. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam le, mert már eldobtam
2023. febr. 21. 17:10
 5/8 anonim válasza:
85%
Persze biztos nem emlékszel arra a márkára, vagy ennyire hülye vagy, már bocs.
2023. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy valamelyik összetevőre.
2023. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
"pórusfelszabadító" nem inkább pórustisztító? a pórusaid nem rabszolgák hogy fel kelljen őket szabadítani 🤣 amúgy ha nem írod le mi volt mi sem fogunk tudni segíteni, valószínű érzékeny a bőröd és kerülnöd kell egyes összetevőket.
2023. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Máskor nézd meg alaposabban a flakont, lehet fürdőszobai tisztító volt!
2023. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!