Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is ilyen a haja?...

Másnak is ilyen a haja? (hajmosás, zsírosodás)

Figyelt kérdés
3 naponta szoktam mosni, mert a harmadik napon már zsíros. Most nem mostam meg 1 hétig, mert beteg voltam, és nem mentem sehová, és a hatodik napon is úgy néz ki, mint a harmadik napon szokott, nem lett rosszabb.

2023. febr. 26. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vasárnap este megmosom kedden már csak kapucniban megyek utcára, mert vállalhatatlan. Hétvégén próbálom kihúzni, de nekem egyre rosszabb
2023. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem sokan szenvedünk ezzel a problémával, nekem a száraz sampon vált be illetve van egy nagyon szuper balzsam is rá ha érdekel leirom. Gyakran váltasz hajápolási terméket? Lehet az is probléma.
2023. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

3 éve ugyanazt a sampont használom, illatve hajpakolást használok kb 1 éve, de azt azért, hogy ne gubancolódjon össze a hajam olyan könnyen. A száraz samponnal én is ki szoktam tolni a hajmosást 1 nappal, ha úgy van.

Egyébként egészséges a hajam a fodrász szerint.

2023. febr. 26. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Hiába tolod ki a mosást hamar fog zsorosodni, ez a fejbőr faggyútermelésén múlik. Nem lehet befolyásolni, akinek ilyen annak mosni kell gyakran. Az enyém is ilyen
2023. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb 2 napig jó, a 2. nap végén már nagyon utálom. Alapból is kevés, és gyenge hajam van, én már elfogadtam, hogy sűrűn kell mosnom.
2023. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ezt használom rendszeresen, két hajmosás között: (#8-as válasz)

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


És néha ezt:

[link]

2023. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Amikor még sok és dús hajam volt, hetente egyszer (nagyon ritkán kétszer) elég volt mosni, de mostanában már 2 naponta, különben szörnyen szörnyű.

Összefoghatnám, de akkor is látszik, hogy zsíros.

Szárazsampontól rossz érzésem van, hogy ül a hajamon a vegyszer, nem vált be.

2023. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a dmes nyírfa szesz semmit nem ér, 2t is ellocsoltam a hajamra, mintha vizet öntöttem volna.
2023. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csinálj göndör frizurát, ha jól áll, kevésbé ér a fejbőrhöz. Akár egy hajhabbal.
2023. márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!