Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő hosszú hajamnak a...

Derékig érő hosszú hajamnak a vége miért van ennyire összeállva? (KÉP LENT)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje észrevettem, hogy a derékig érő hosszú hajamnak a vége (kb. 10 centi) össze van állva, hiába fésülöm egy nap akar 2x is.

Vaddisznó sörte hajkefével fésülöm egyébként, 2-3 naponta szoktam a hajam hosszára hajolajat tenni, befújom vízzel és új teszem rá, lehet, hogy ez “zsírosítja”?

Hajmosás után szoktam a hajam hosszara balzsamot is tenni, amit utána hideg; vagy langyos vízzel leöblítek.

Este úgy alszom, hogy befonom és beleteszem egy selymes anyagú kis vékony “zsák” szerűségbe, ez védi a hajam.

Egyebkent most lett belőle vágva kb 3-4 cm pont ezért, de semmivel nem jobb, 1-2 napig jó, de pár nap múlva ugyan úgy össze áll es egyenletlen lesz.. már a hajmosás utáni napon szinte ilyen.

Mit tehetnék ez ellen? Milyen praktikák vannak? Már nagyon el vagyok keseredve, mert hiába van így hosszú hajam, ha így néz ki…

Bármit próbálok, semmi nem segít rajta, még a vágás sem.😩

A kép a hajamról: [link]

Kérem, a rosszindulatú kommentek kerüljenek!:)



2023. márc. 7. 16:30
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Egyébként egészségesnek tűnik a hajam, fényben csillog, még a vége is, nem festetem, nem vasalom, nem csinálok semmi olyat, ami káros lenne rá.
2023. márc. 7. 16:31
 2/25 A kérdező kommentje:
2023. márc. 7. 16:41
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha azt mondod kb 10cm van össze állva az mind el van törve azért ilyen a hajad végének az állapota és nem volt elég az a 3cm vágás. Többit is le kéne vágni. Forró levegővel való szárítás is rá segít a hajvégek eltörésében. Összességében a hajad többi része egészségesnek. Maximum kevés balzsamot lehet rá használni ártani nem fog ha heti 1-2 használsz.
2023. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hajszaritoval lent nem igazán szoktam szárítani😕
2023. márc. 7. 17:12
 5/25 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy mitől törik le akkor ilyen sok, mikor annyira óvom, ahogy szinte senki
2023. márc. 7. 17:17
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
A haj sem tart örökké. A vége az már több éves. A vége már elvékonyodott, elkopott, kiszáradt, az anyaga is kezd felbomlani, oda már nem jut nedvesség, zsír, széthasad, a felülete érdessé válik, ezért egymásba akadnak a szálak, nem tudnak elcsúszni egymáson.
2023. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Az első képen szerintem nagyon szép a hajad. Nekem nagyon tetszik a hajad, mind a hossza, mind a színe is.

A vége inkább olyan mint ha az olajtól állt volna össze.

A második kép tényleg gubancos.

2023. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tényleg sok az olaj
2023. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
3-4 centi ennek édeskevés, ebből legalább 20-at le kéne vágni, kb onnan ahol kezd oldalról V alakba törni. Teljesen el van vékonyodva onnantól. Azért törik hiába ápolod mert vékonyszálú a hajad, ennyire hosszú haj meg mindenhez dörzsölődik. Ilyen hossz csak annak tud esztétikus maradni akinek brutál vastagszálú a haja. Neked meg nem olyan. Vágasd le, ezerszer szebb egy rövidebb de egészséges haj mint ez.
2023. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem V alakba törik, olyan alakba lett levágva..:)
2023. márc. 7. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!