Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Lush fürdőbombák mennyire...

A Lush fürdőbombák mennyire ajánlottak érzékeny bőrűeknek?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata, aki érzékeny bőrrel próbálta ki valamelyik Lush fürdőbombát? Negatív vagy pozitív vélemény?

2023. márc. 27. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szárítják a bőrt.
2023. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
pont ha erzekeny a borod hanyagold a parfumozott szinezett dolgokat. persze hogy nem mlesz nagy baj, klinikailag tuti teszteltek...de hosszutavon minek. rakjal olajat a vizbe pl az fincsi
2023. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem. A bőrt is szárítják meg annyi parfüm van a lush termékeibe, hogy az se tesz neked jót.
2023. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó karos kemikália az összes
2023. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Egy fürdőbombát próbáltam, attól nem lett semmi bajom. Persze, nem tudom, rendszeresebb használat mellett mennyire irritál vagy szárítja a bőrt. Ha kicsit is érzékenyebb vagy allergiás vagy bármelyik összetevőjére, akkor 100%.

Az extrém száraz kezemmel már a poklok poklát megjártam a pandémiás időben. Bíztam benne, hogy a Lushnál majd találok olyan terméket, ami tele van természetes olajokkal, nyugtató összetevőkkel és rendbehozza.

Volt olyan szappan, ami pont ezt ígérte, ehhez képest vérző sebesre szárította a bőrömet ez is, és annyira olvadékony volt, hogy a méregdrága, viszonylag nagy tömb 3 nap alatt elfogyott.

2023. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

5-ös: Hasonlóan én is jártam. Olyan szappant kerestem ami a száraz bőrre jó.

Hát az minden volt, csak nem jó, pedig nemcsak az eladó reklámozta, hanem az oldal is (mielőtt valaki azt hinné, hogy tévedett az eladó). Szőrnyű volt az állaga és semmit se csinált igazából. Ugyanannyira szárított, mint minden más, azonban a "design"-ja miatt a teteje a szappannak használhatatlan volt, mert karistolt.

És igen. Kisebb tömböt vettem, de drágán. Csak nálunk nem is fogyott el, mert én nem voltam egy idő után hajlandó használni, a család többi tagja meg szintén utálta az állagát.

2023. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!