Narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 160 cm 47 kg. Rendszeresen lovaglok, futok. A combomon és a fenekemen is van narancsbőr nem túl sok, de zavaró mennyiségű. Nem tudom mennyit érnek a krémek meg az egészséges életmód.. szerintem leginkább nekem genetika miatt van. Mit lehetne tenni hogy legalább halványuljon? Esetleg valami lézeres? Bárkinek bevált valami?

2023. márc. 28. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Természetes mód, csak az egészséges életmóddal, cukor elhagyással, hidratáltsággal tudsz segíteni, 23 éves 170cm és 52 kg vagyok, napi szinten sportolók és mindig narancsbőrös voltam, viszont kb. másfél éve elég szigorú diétára álltam át, ami sokat segített nekem.
2023. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Testkezeléssel lehet rajt segíteni, keress egy kozmetikust aki ezzel foglalkozik. Van gépi és manuális eljárás, mindegyikből többféle.
2023. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!