Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arc gőzölés méregtelenítés...

Arc gőzölés méregtelenítés céljábol rosacrás arcot lehet ?

Figyelt kérdés
Pattanások,dohanyzás ,nikotin miatt

#Rosacea ,pattanás ,nikotin
2023. márc. 30. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad a rosaceás arcot gőzölni. A meleg még inkább kinyitja a hajszálereket, csak szaporodni fog. Egy jó rutin, célzottan rosaceára való termékekkel.
2023. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, rozáceás bőrnél kerülni kell a túl meleg közeget, így a gőz, szauna, meleg vizes arcmosás, stb. Ráadásul az sem mindegy, hogy a rozácea melyik típusa van jelen az arcodon, mert van, amit csak bőrgyógyász kezelhet.

De lehet jobb lenne ha látná egy kozmetikus aki ért is hozzá, tisztában van a hatáskörével és tudja mit ajánljon vagy hogy mikor küldjön orvoshoz

2023. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam magán bőrgyógyásznál ,

Konkrétan semmit nem mondott.

Írt fel egy kevert krémet de az csak viszketésre írta fel .

Nem kérdeztem meg hogy mi lehet olyan flegma nagyképű és lenéző volt hogy idegességem brn elfelejtettem megkérdezni .

Az sem biztos h rosacea .

Bár tünetek hasonlóak a seborheás dermatitisstel ,ugy hogy nemtudom melyik lehet .

Azért köszi a válaszokat.

2023. márc. 30. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így jártál... Ezek szerint nem csak bunkó volt de nem is jó krémet írt fel, vagyis ott vagy ahol a part szakad.


Írok privátban valakit, érdemes lehet felvenni vele a kapcsolatot, hátha tud valami kézzel foghatót mondani.

2023. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!