Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék zöld teát inni...

Szeretnék zöld teát inni méregtelenítés céljából. Melyik fajta a jó? Illetve hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a nestea zöldtea és társai...De pl a pickwick ízesített zöldteák hasznosak erre?


Vagy olvastam, hogy lehet kapni ezt a szálas(szárított) zöldteát, amit ugye szűrni kell, gondolom ez a legjobb, de hol lehet ilyet kapni?


2012. jún. 2. 13:56
 1/2 anonim válasza:
gyógyszertárban is van,és gyógynövény szaküzletekben is.elég vacak az íze ha az nem zavar.
2012. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A pickwick zöldteái jók szerintem, vagy én mostanában ezt iszom:

[link]

bármelyik dm-ben lehet kapni.

Amúgy én kávé helyett iszom, ízesítés nélkül és kifejezetten szeretem. Egy dologra kell figyelni, hogy ne forrásban lévő vizbe rakd, hanem olyanba ami már éppen nem bugyog, és ne áztasd 3-4 percnél tovább a filtert, mert akkor keserű lesz.

2012. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!