Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tisztító gyümölcskúrát csinálo...

Tisztító gyümölcskúrát csinálok méregtelenítés céljából, de azért kíváncsi vagyok, mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

7 napig csinálnám.

az a lényege hogy csak gyümölcs, minden nap, és persze víz, és egy nap egyféle gyümölcs. tehát hétfőn csak narancs, kedden csak alma szerdán csak eper..

nagyon megszépül a bőröm meg mindenem 1 napos gyümölcsnapjaimtól, de belevágnék egy hosszabba, már alig várom, de kíváncsiságból, mennyit fogyhatok a 7 nap alatt?kibírnám!


2011. máj. 15. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig egészségtelen csak gyümölcsöt enni. a gyümölcsnapok még jók lehetnek, ha csak 1 nap, de 1 hétig... az már minőségi éhezés, ami nem jó.
2011. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem éhezés, mivel folyaamtosan vitaminokkal töltöm fel a szervezetemet!
2011. máj. 15. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:

1 hét az már kínzás. Azt gondolod, hogy szilárd étel nélkül megleszel 1 hétig?

Maximum 2 naposra csináld.

2011. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én vegetáriánus vagyok, és nem tenném. azért sem, mert a savas gyümölcsök szétmarják a gyomrom, és korog is midnig a hasam, mert éhes vagyok. más tészta a banán, bár abból ha sokat eszel nem fogysz. minden esetre azt ajánlom, hogy maximum 3 napig csináld, és inkább turmixold össze valamivel. cukrot ne egyél egyáltalán, elég ami bennük van. egy zöldség kúra amúgy talán jobb fogyás szempontjából, mivel nem tartalmaz szénhidrátot, és annak megvonása rendkívül gyors fogyást idéz elő, bár ideges is lehetsz.
2011. máj. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hülye vagyok, hogy nem tartalmaz szénhidrátot:D fruktózra gondoltam:D
2011. máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, a gyümölcsben rengeteg cukor van, simán felszedhetsz pár kilót. Egészségtelen a gyümölcs kúra 1 hétig. felejtsd el. Azon kívűl kiűrülnek a vitaminok és ásványi anyagok a szervezetből, fáradt leszel. A gyümölcsben is van permet beleivódva
2011. máj. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról hogy ha nem viszel be fehérjét, akkor az izmaid is lebomlanak. Tehát legyengülsz, elplöttyedsz, még az immunrendszered is gyengítheti.
2011. máj. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!