Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajam van sose...

Sötétbarna hajam van sose volt még festve, balayage festésen gondolkodom iced mocha árnyalatban. Mennyi időnként kell frissíteni? Roncsolja a hajat? Aki esetleg már be vállalta megbánta végül?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 07:21
 1/2 anonim válasza:

Nekem is sötétbarna, majdnem fekete eredetileg, sosem festett úgy mentem balayage festésre.

én világosítani szerettem volna

nem tudom mi az az iced mocha árnyalat.. rákerestem a neten, sötétbarna képeket találtam.


nekem 2x kellett mennem, első alkalommal nem lett látványos változás, de azért látszódott

elkövettem azt a hibát, hogy vettem dm-es lila sampont, balzsamot

másfél hónappal később úgy néztem ki, mint egy sárga csibe. besárgult.


4 hónappal később elmentem egy másik fodrászhoz, aki ugyanazért az árét sokkal jobban megcsinálta. Több alapanyagot használt, és százszor jobb minőséget.

Nagyon jó lett, nagyon látványos


Kb +50e forint értékben bevásároltam a fodrász által ajánlott kerastase kék (nem lila!) samponból balzsamból. azóta is nagyon szép, nem sárgult be, nem roncsolódott

2023. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kihagytam, hogy nem, nem bántam meg!


Az első alkalmat bántam meg.. nagyon meg kell nézni kihez mész és a legfontosabb: mivel dolgozik! Loreal dolgok felejtősek.. Joico, Kerastase a jó

Illetve, ha jót akarsz a dm/rossmann párost felejtsd el. Kerastase, amibe szintén be kell fektetni.

2023. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!