Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápolási rutin...

Milyen arcápolási rutin legyen, ha csóró vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem igazán tudok kisérletezni, hogy rengeteget kipróbáljak, ezért is kérek segítséget hátha van valami tippetek. Ilyen-olyan nagy márkás szérumokra nincs pénzem sem több és kisebb kiszerelésű de drágább dolgokra sem, még. Viszont ha muszáj tudok bele áldozni csak nem akarok felesleges pénz kidobást. Remélem megértetek, és aki gonoszkodni akar kérem ne itt verje le a negatív érzelmeit.

2023. ápr. 23. 22:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%
Azért írok ilyeneket, mert ezzel foglalkozom és megtehetem. 😊 További szép napot.
2023. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szinte minden embernek kombinált a bőre. És a legtöbb esetben úgy értik, hogy zsírosodik a T-vonalon, de mikor megmossa, az orcákon vagy akár mindenhol pl. száraznak érzi. Biztos vagyok benne, hogy a kérdező is ezt érti alatta. Alapvetően mindenkinek húzódik tisztítás után, mert a tisztítókkal lemossuk a bőrfelszíni emulziót, az 5-ös közeli ph érték pedig magasabbra változik. Ezért kell visszaállítani, visszahidratalni.

A gyengéd hámlasztó, ami ezesetben 2%-os szalicilsav, nem durva, mindennapos használatra van kialakítva. Tudok 30%-os AHA savat is ajánlani, de mivel nem tudjuk, hogy a pattanások csak a hianyos rutinnak köszönhetőek vagy más is van a háttérben, ezzel semmiképpen nem fog ártani a bőrének. Szervusz.

2023. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kérdező nem értem milyen stílusról beszélsz, nem írtam sem bunkó sem bántó dolgot. Az, hogy egy leírt mondatot ki milyen "hangsúllyal" olvassa, azt senki sem tudja, de ebben nagy különbség van. Abban nem tudom mi rossz van, hogy leírtam, a kipróbált termék nem 100%, hogy be fog válni, ez csak azután derül ki, hogy kipróbálod és használod.


egycsaj, az, hogy ezzel foglalkozol nem jelenti egyenesen azt, hogy értesz is hozzá, mint ahogy bizonyítod ezt a hámlasztó esetén, egyáltalán nem ajánlott naponta hámlasztani, és ismétlem, nem ez a termék az elsődleges a kérdező szempontjából, más dolgok vannak a fontossági sorrend első helyén. Az, hogy hogyan értik a legtöbb esetben (ahogy te fogalmaztad), nem azt jelenti, hogy automatikusan erre kell gondolni, minden esetben pontosan ki kell kérdezni az embereket. Vagy neked nem így tanították?

2023. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a javaslatokat.
2023. ápr. 24. 13:19
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

Egycsaj már minden volt itt gyakorin, coach, parfümárus,most bőrápolási szakértő.

Amúgy nem írt hülyeségeket,nem kell kukacoskodni azért. Úgy kezelik ezek a ‘tudatos’ bulák a bőrápolást, mintha minimum inzulint adagolnánk cukorbetegeknek :D

2023. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem kukacoskodtam, csak a kérdezőnek így is meggyűlt a baja a bőrével, nem biztos, hogy örülne ha valaki tovább rontana a helyzeten. A bőrápolás nem elbagatellizálható dolog, sokan pedig ezt nem értik meg, osztogatják a tanácsot össze-vissza csak mert láttak róla 2 posztot. De a kommented után már értem a hozzáállását.
2023. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, írtam neked privátot.
2023. ápr. 25. 08:04
 18/20 anonim ***** válasza:
Tényleg? Nem kaptam meg :/
2023. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen, kétszer is elküldtem.
2023. ápr. 25. 09:24
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem kaptam meg de most rád írtam én hátha így jó lesz
2023. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!