Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden fényvédő káros a...

Minden fényvédő káros a szervezetre? Jobb nem használni?

Figyelt kérdés
Mindegyik fényvédőről, legyen az kémiai, vagy fizikai, mindről olvasni valami rossz dolgot. Én Tinosorb fényvédőt használok, arról még nem olvastam semmit, de aztán ki tudja mi derül ki róla. Viszont látom, ha folyamatosan használok fényvédőt,, és mellette különböző szérumokat pattanás utáni foltokra, akkor mintha jobban elmúlnának. De szinte mindegyikről írják, még a nano részecskés fényvédőkre is, hogy hormonkárosító hatásúak.
2023. ápr. 27. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj már kérlek be olyan oldalt ami szerint káros...
2023. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted károsabb, mint a bőrrák?
2023. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is várom erről a tudományos cikket pontosabban tanulmányt. Nem tudom ki találta ki és próbálja terjeszteni ezt, gondolom olyas valaki, aki a bőrápolást is hülyeségnek tartja. Fényvédő miatt még nem halt meg senki, bőrrák, melanóma miatt viszont nagyon sokan. Nem értem miért nem lehet ezt komolyan venni, főleg, hogy a melanóma áttétes is lehet.
2023. ápr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

3-as:

Én esküszöm várom, hogy valami feminás-díványos vagy ilyen kaliberű angol oldalt linkeljen :D

2023. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fog linkelni, mert ez az ő agymenesenek szüleménye.
2023. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Kezdem azt gondolni, hogy az ilyen kérdések csak trollkodások. Azért is írtam, hogy tanulmányt csatoljon ne cikket, mert nagyon nem mindegy, minek hisz valaki.
2023. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


Itt is olvastam, de más oldalakon is.

2023. ápr. 28. 09:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy cikk, sehol nincs forrásmegjelölés, ami ha nem tanulmány, nem ér semmit (remélem mindenki tudja mi a különbség a kettő között). Mivel ez egy bizonyos márkának az oldala és cikke, egyértelmű, hogy úgy van írva és megfogalmazva, hogy az ő termékük mellett dönts. De attól, hogy valami bio, nem jelenti azt, hogy jó is, azt pedig hagyjuk, hogy azt kenjük a bőrünkre amit meg is eszünk. Plusz egy olajnak SOHA nem lesz olyan fényvédő hatása, ami elegendő lenne, itt is benne van a cink-oxid, ami borzasztó kevés (lásd krémmániás válaszok)


Az is furcsa, hogy az oldalukon minden termékről csak jó dolgok vannak írva, krémmánián pedig az ellenkezőjét látom. Nem akarok ezzel senkit bántani, de érdemes mindennek utána nézni.


Egyedül az allergia, ami biztos, hogy sosem lehet tudni mikor mire lesz valaki allergiás, és ugye tudjuk, hogy a leglehetetlenebb dolgok esetén is kialakulhat.

2023. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Egyik sincs olyan káros, mint a leégés :D
2023. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Sosem értettem minek külön fényvédőt használni, amikor normálisabb arckrémekben van.
2023. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!