Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszokitettem magam a fekete...

Kiszokitettem magam a fekete hajam és bár más máskor is tettem ilyet, mert sokszor voltam szőke is és fekete is most mégsem jártam sikerrel. Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés
Furcsa piros és narancssárga foltok voltak a hajamon igy még egyszer elvégeztem a műveletet de nem lett más a szine csupán az állaga már nem hasonlit hajra ugy nyulik meg hullik... Mit csináljak?Totál tönkrevágtam a hajam tudom, de mindjárt újév a fodrászom is be van táblázva és igy nem léphetek utcára... :(
2008. dec. 29. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik fodrászhoz amint lehet, sajnos most nem vagy abban a helyzetben, hogy válogass.
2008. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak elmeleti otletem van, en ekkora okorseget meg sose csinaltam:) Vegyel a gyogynovenyboltban diofalevelet, vagy hennat, kerdezd meg az eladot, hogy mit ajanl. Mindenkeppen termeszetes alapu szert keress, es olyat ami sotetit, hogy eltakard a foltokat. Ha ez nem valik be, akkor ollo... de minel hamarabb, hogy minel gyorsabban regeneralodjon.
2008. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig annyiszor volt már itt olyan jellegő kérdés, hogy otthon feketéből hogy lehet világosabb halyat csinálni! És tucatnyi felkiálltójeles válasz érkezett, hogy NEEEE!!! mert teljesen leég a haj!! De hát ezek szerint mindenki a saját kárán tanul. A haj nagyon könnyen tönkremegy, már csak attól is, ha állandóan hajszárítózzák, nem hogy egy szőkítéstől! Az a baj, hogy mindenki egyszerre akar nagy változást. pedig ez nem így megy, ennek sok idő kell! (Én is csináltam ilyen butaságot régen!:D)

Én azt javaslom, hogy vegyél gyorsan egy szépségvitamint, plusz mellé hajvégápolót, és száraz hajra való pakolást, és ezt hagyd is rajta vagy 3/4 órát, minden nap! Ez valamennyire puhítja a hajadat majd!

2008. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ja, és még egy javaslat, hogy ha nagyon szégyenled így a hajad és jön a Szilveszter is, akkor vegyél 6 hajmosásig tartó barna hajszínezőt (azért barnát, mert az biztosan befogja a foltokat, a szőke nem) És ez nem károsítja még tovább a hajad és ki is jön a színe 6 hajmosás után. Ideiglenes megoldásnak mégis csak jó! És fontos, hogy 6 hajmosásig tartót vegyél ne 24 hajmosásig! És utána ne nagyon nyúlj egy darabig hozzá, hagy regenerálódjon kicsit! Sok sikert és ne keseredj el, sztem ilyen majdnem mindenkivel történt már! Nyugi!:)

előző válaszadó

2008. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy jàrtam 2 éve,nagyon sirtam,olyan volt a hajam,mint a kukorica haja(àllagra)

Én Golf hajbalzsamot vetem,azzal kentem be a hajam,hàt amikor kifésültem,ugyanugy jött csomoba a haj...

Végül is szégyelltem a szint,és azért is ràfestettem egy màsik festékkel(ammonia nélkülivel.

A szine helyre jött,de bizony az àllaga...$

Kànytelen voltam levàgatni,folyamatosan,(nem egyszerre vàgattam,nem akartam fiunak làtszani)de mindenkép vàgass le egy részt,aztàn ahogy nö,ugy vàgasd vissza az aljàt.

Ja és nagyon fontos hogy most legalàb fél évig pihentesd a hajad,mindenféle festék nélkül!

2008. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
sapkába bemész vmelyik boltba, veszel lorealos ammóniamentes festéket.Ez hajszínező szóval gyorsan ki fog kopni. Első adandó alkalommal fodrász ,az egészet teljesen le kell vágni, sajnálom, hogy így jártál. Nagyon hosszú hajad volt?
2008. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hatközépig érő... de ahogy elnézem ahhoz, hogy egészséges legyen teljesen rövidre kellene vágatnom :( köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként az az ammónia mentes hajszinező biztosan fedné, nem lenne foltos?
2008. dec. 29. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajna rövidre kell levágni a hajad,mert irtad hogy nyúlik,tönkre ment teljesen a hajad.Ezt már nem lehet helyre hozni.Én a helyedbe levágnám ameddig kell.Mig növeszted,tudod ápolgatni,pakolással,balzsamokkal.Ha szinezővel bekenned foltos lesz,második hajmosás után még csunyább lesz.1 megoldás hajvágás.Vagy prÓbáld meg ahogy mások is irták hogy jó krémes pakolással ápolgatod,nem hiszem hogy olyan sokat segit de egy probát megér.Nagyon sajnálom a hajad.
2008. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha feketével mész rà nem lesz foltos,de mindenképp lekell vàgatnod:(((((((((((((

Ma viszont màr van pothaj,vagy hajhoszabbitàs,ha engedi a pénztàrcàd,akkor csinàld szt,ha nem akarsz rövid hajat.

De rövidbe is divat most a Rihanna féle haj,lehet még jobban is àllna!

Ird meg,mi lett az eredmény!

2008. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kopaszságra gondoltál?
2010. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!