Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok kezdeni ezzel a...

Mit tudok kezdeni ezzel a bajjal (hajhullàs, zsíros haj, dehidratàlt arcbőr) fiatalon?

Figyelt kérdés

29/N vagyok. Sajnos nagyon kevert a hajam és a bőröm. Alapjàraton a fejbőröm nagyon zsíros, hamar zsírosodik, a hajam többi része pedig szàraz. Az arcom nagyon vízhiànyos, de ha bekenem hidratàlóval, akkor zsírosodik. Màshol a bőröm szàraz. Sok testàpoló kell. A hajam sajnos lapul a fejem tetejére, hullik is, és gyenge is.


Sokszor az arcom olyan szàraz, hogy a szemöldököm hàmlik. Van, hogy a hajam napközben "àramos" lesz.


Mit tudnàtok ajànlani, hogy ne kelljen naponta kétnaponta hajat mosni, illetve hogy bírjam ki? Nem bírom elviselni, ha zsíros :( Illetve milyen vitamint, hajkúràt, sampont, illetve arcra hidratàlàst. Köszönöm, ha valaki tud segíteni.


2023. máj. 9. 19:54
 1/3 anonim válasza:
Elsőnek én megnézetném mi lehet velem, elmennék bőrgyógyászhoz utána endokrinológushoz. A hajad azért lapul mint mondod is mert zsíros, nos azt a zsírt egy héten többször le kéne mosni, de vannak samponok amik inkább csak "lefolytják" a fejbőrt aztán ismét neki lendül zsírosodni. Én igaz ff vagyok de nem zsírosodik, és sima szappannal mosom hetente 1x 2x mikor hogy, egy hetet is kibír.
2023. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász, teljes labor

Ha belső oka nincs akkor oxigénterápia

2023. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a problémával a bőrgyógyász elküldött a fenébe(!), nőgyógyász kért labort, ott meg nem volt semmi. Azt mondták, ezzel nem lehet kezdeni semmit, kipróbálhatom esetleg a foggátlót. Azóta is szenvedek ezzel, javítani valamelyest lehet a problémán, megszüntetni sajnos nem.
2023. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!