Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek jól áll a fekete,...

Akinek jól áll a fekete, annak a sötétebb szőke is jól állhat?

Figyelt kérdés
Kicsi gyerekként szőke hajam volt, aztán sötétedni kezdett. Végére már sötét barna volt a hajam, és befestettem idővel feketére.. kék a szemem, és jól is állt a fekete hajszín. Most gondolkodom rajta, mivel eléggé lekopott a festék a hajamról, hogy a szőke vajon jól állna? szerintetek akinek kicsi gyerekként szőke haja volt annak idősebb (18) korában is jól állhat annak ellenére, hogy besötétült a haj?
2010. okt. 10. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szőke, de ha olyanra fested, amilyen kicsiként volt, az jól állhat.

Viszont akármennyire is úgy tűnik, hogy az a fekete már kifakult a sötétszőke nem fogja befogni, csak ha leszivatod. Először világosabb barnával próbálkozz egy 2-3 hónapig és utána próbálj meg áttérni még világosabbra.

2010. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha fehér a bőröd és kék a szemed és szép arcú vagy, akkor jól állhat a szőkésbarna.

Én is kék szem-fehér bőrű vagyok, de nekem a fekete nagyon rosszul állt (csak színeztem) de a középszőke-természetes szőke viszont jól, pedig eredetileg világosbarna vagyok.


Próbáld ki, de csak óvatosan világosíts. Inkább fokozatosan.

2010. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!