Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen volt a hajatok a...

Milyen volt a hajatok a szalagavatótokon?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen hajat képzelnétek el? Nekem decemberben lesz a szalagavatóm, hátközépig érő, egyenes, szőke hajam van, legszívesebben behullámosíttatnám, de még bizonytalan vagyok. Linkelnétek képeket? ( csak normális válaszokat legyetek szívesek!)
2010. okt. 10. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy barátnőm csinált kontyot. Annyit kértem csak, hogy betonstabil legyen.

Előtte való években ugyanis láttam, hogy szenvednek azok a lányok, akiknek a haja nem bírja az öltözést, ugrálást, stb. - szép, rakott loknik helyett kócos tincseik maradtak.

Nekem még a szalagavató utáni buli végére is ugyanolyan volt a frizurám, mint az elején.


Mindenképp fogd össze a hajad. Olyan legyen, ami nem akadályoz az öltözködésben, mert arra sokszor alig van idő. Fújasd tele lakkal, hogy stabilan álljon végig.

Egy táncos barátnőmtől tanultam az alábbi módszert: ha tincsekből rakod össze a kontyot, akkor először a tincset végig kell fújni kétoldalt lakkal, ezt tenyérrel elsimítani, aztán gyorsan a helyére tűzni. Tutira ott marad. A húgom szalagavatóján alkalmaztam a módszert és valóban szuper. Csak előtte próbakontyot kellett neki csinálnom, hogy élesben már ne kelljen gondolkozni, hanem rögtön tudjam, hová tűzöm a tincset, különben megkeményedik :D Náluk is kevés lánynak maradt a haja ugyanolyan a buli végére, amilyen az elején volt, de neki igen :)

2010. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte minden lány kontyba rakja a haját, ami nekem nem tetszik, akármi ünnep van mit lehet csinálni hogy ünnepélyesebb legyen hát kontyba rakják
2010. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Frissen mosott! xDDD

Én utálom és mindig is utáltam a konytot, úgyhogy nekem felejtős volt... Én tényleg csak megmostam és beszárítottam, semmi extra...

Neked hullámos haj? Na, az tényleg szép lenne! :) Egyszerű, de nagyszerű! :P

2010. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*kontyot
2010. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem a kontyot, azért gondoltam a hullámosításra, csak ugye strapabírónak kell lennie... még a félkontyon is gondolkozom, a kiengedett részt meg kivasalva hagyom, bár vasalót már nem szívesen veszek a kezembe:D
2010. okt. 10. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egy tiara lesz a hajamban *.*
2010. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem félkonytyom volt. Utálom én is a konytyot de kiengedve meg nem akartam, hisz suliba mindig kiengedett hajjal jártam. Vagy 40 csattal a fejemen beültetett a bura alá. Mikor kiengedte felugrott a fülemig :D Akkor kicsit aggódtam, mert nem tetszett, de aztán nagyon szuperül feltűzte jó sok hullámcsattal és vittem szép köves hajdíszt. Nekem a maradék is göndör maradt.

Hasonló volt az enyém is ehhez, csak a feltűzésnél kis csigákat csinált és úgy tekerte meg: [link]

2010. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez szép:) köszi nektek, bár várom még a válaszokat:)
2010. okt. 10. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!