Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért sprőd a hajam már...

Miért sprőd a hajam már szinte a gyökerektől?

Figyelt kérdés

Teljesen egyenes barna hajam van. 3 éve van ez kb és egyre szembetűnőbb ahogy nő. Régen csak a vége töredezett, vissza kellett vágni, főleg ha szőkítve volt, de amúgy rendben volt, volt egy természetes fénye, főleg ha ápoltam.

Most meg nem festem, nem vasalom 2 éve és a vége nagyon könnyen törik, de az egész hossza ilyen sprőd, száraz. Mintha így nőne eleve. Szedek vitaminokat, időnként kollagént. Nem értem, mi ez. Mikor szőkítettem különb volt az állaga. Az egyetlen előnye, hogy régen 3 naposan már mosni kellett, vállalhatatlan volt, most meg egy hét alatt se néz ki zsírosnak, cserébe nem is szép, fénytelen az egész :( mitől lehet?



2023. máj. 20. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel ápolod?
2023. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Vese problema. Derekfajasod nincsen? Az is veseproblema. A haj elobb jelzi.


Akkupunktura vagy Beki Laszlo orvos vegzettsegu termeszetgyogyaszt ajanlom.

2023. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidratáló sampont és balzsamot használj, figyelj oda, hogy igyál elég folyadékot! (Nem vicc)

Ha ez sem javít rajta akkor bőrgyógyászhoz menj el, vagy egy teljes vérképet csinaltass.

2023. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!