Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik ezek a barna foltok a...

Mik ezek a barna foltok a bőrömön?

Figyelt kérdés

Van a lábamon is. Akárhogy áztatom magam a kádban nem jönnek le. Konkrétan a bőrömön vannak, nem a bőrömben, mint például az anyajegy. Kapargatni nem szeretném, előbb meg szeretnék bizonyosodni arról, hogy mi ez.

[link]



2023. máj. 21. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
anyajegy és pigmentfolt
2023. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaparni semmiképp se kapard. Ez is egyfajta festékes anyajegynek tűnik, de ha bizonytalan vagy esetleg aggódsz, mutasd meg bőrgyógyásznak, ő meg fogja tudni biztosan mondani illetve azt is, hogy mire figyelj, ha változást tapasztalsz akár a színében, akár a formájában
2023. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát az a helyzet, hogy elég régóta a karomon van 1-2 éve, talán három. Azért nem foglalkoztam vele mert semmi panaszom sem volt rá, meg azt hittem hogy majdcsak el fog tűnni. De nem. Meg mostanában a lábamon is felfedeztem ilyen foltokat. Kicsit olyan érzés mintha terjedne. Úgyhogy most már elkezdett rendesen zavarni, nagyon kíváncsi vagyok mi lehet ez. A bőrgyógyász jó ötlet, el fogok menni ez a biztos.
2023. máj. 22. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit és sok sikert. Esetleg ha mész és megtudod mi az kíváncsi lennék rá :)
2023. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!